Noční orientační běh dvojic - výsledky

Noční orientační běh dvojic 9. listopadu 2022

Po několikaleté pauze, způsobené zbouráním klubu Dr. Vojáka a následnou výstavbou nové budovy, jsme se opět vrátili na „místo činu“. Díky podpoře vedení fakulty a správy budov nám bylo umožněno uspořádat tradiční závod v orientačním běhu téměř přesně v místech startu dřívějších ročníků.

Jako zázemí a současně start a cíl jsme využili studentský klub v nové budově 2.LF na Plzeňské ulici.

Na samotný závod dorazilo plných 87 účastníků, kteří se rozdělili do dvojic (a jedné trojice).

Dvojice vybavené světlem se vydaly hledat 10 kontrol rozmístěných po celém parku Vidoule.

Nejrychlejšímu týmu se podařilo absolvovat celou trasu pod 1 hodinu.

Další týmy zaostávaly jen nepatrně.

Mezi závodníky se objevila řada sportovců, věnujících se orientačnímu běhu nebo jen běhu, ale také spousta nadšenců, kteří si tuto aktivitu přišli vyzkoušet poprvé (a doufáme, že ne naposled).

Všem závodníkům patří uznání za jejich výkony, zvláště když je od první vteřiny závodu doprovázel déšť.

Bohužel většina závodníků a pilných studentů nás ihned po doběhu musela opustit a věnovat se nočnímu studiu. Naštěstí jsme ještě před odchodem mohli předat hodnotné ceny vítězkám závodu.

Závodníci, kteří se umístili na druhém a třetím místě si své pocty, ceny a diplomy převezmou osobně při nejbližší možné příležitosti.

Děkujeme všem studentům, kteří v blátě zápolili. A těšíme se na další závod, který na sebe nenechá dlouho čekat.

Celkové pořadí si můžete prohlédnout v přiložené výsledkové listině.

Vytvořeno: 10. 11. 2022 / Upraveno: 10. 11. 2022 / Odpovědná osoba: Mgr. Petr Klein